Pozitív, elfogadó légkörű iskolánkból egymásért és másokért is felelősséget vállalni tudó, sikeres fiatalok kerülnek ki.

Küldetésünkhöz, hogy életrevaló fiatalokat neveljünk, a 60 éves osztrák Werkschulheim Felbertal gimnázium, Ausztria egyik legjobb középiskolájának több évtizede sikeresen alkalmazott tantervét adaptáltuk, ahol a magas színvonalú elméleti képzés praktikus gyakorlati tudással párosul. Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a tudást ne elkülönült tantárgyakba szervezzük, hanem biztosítsuk a tantárgyak közötti átjárást. Ebben sikeresen működünk együtt a nagykovácsi amerikai iskolával (Amrican International School of Budapest, AISB), amely a legjobb nemzetközi gyakorlatokat építi be pedagógiai munkájába.

A középiskola végén diákjaink sikeres érettségivel a kezükben nemcsak a hazai, de jó eséllyel a külföldi egyetemekre is bekerülhetnek és ott is helyt állnak.

A Creascola lépéselőny az élethez. Bízunk benne, hogy honlapunk segít a jó döntésben.